Webcome на Жеџијанг Jovyea Пластични Саладин.

+-86 18257261120 sales@bestpvcfence.com

производи

за нас

за нас

Добредојдовте во Zhejiang Jovyea Пластични Саладин, тука можете да купите видови на ПВЦ ограда, ПВЦ платформа, ПВЦ ѕид обложување итн, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга. Ако сте изведувач, проект оператор, компанија за недвижнини или личен купувач, можеби ќе треба да имате сеопфатна програма за работа на проектот за да ги задоволите вашите други барања при купување на нашиот производ. Треба само да напишете е-пошта до sales@bestpvcfence.com или да ни се јавите директно на 05722269152 за да се консултирате. Професионалните продажби и техничките работници ќе обезбедат најдобри предлози врз основа на вашите проекти.

Jovyea е професионален производител кој се занимава со проектирање, развој и производство на PVC профили за огради. Сите наши производи се усогласени со строгите меѓународни стандарди за квалитет и во голема мера се ценети кај нашите customers.we имаат UL94, УВ тест извештај за референца. Со површина од квадратни метри 43000 имаме над вработените во 400, а годишното производство е 30,000 тони. Компанијата располага со комплетна група на германски бренд KraussMaffei и напредни машини ексклузивни за производство на PVC профили. Нашите добро опремени објекти и одлична контрола на квалитетот во сите фази на производство ни овозможуваат да гарантираме задоволство на клиентите. Врз основа на развојот на технологијата, компанијата има учествувано во seniormanagement, маркетинг и вештини за производство. Нашите главно на пазарот е Америка, Канада, Европа, Австралија, Нов Зеланд и др. Ние сме наменети за да се направи најдобар квалитет ПВЦ ограда во оваа област. Со нетрпение очекуваме да бидеме вашиот доверлив деловен партнер во блиска иднина. Искрено Ви посакуваме да ја посетите нашата компанија или контактирајте не за соработка! Прочитај повеќе

Нашата предност

ГЛОБАЛНО БИЗНИС

Ние нудиме на нашите клиенти од целиот свет да се одржи многу добра комуникација и услуги за поддршка на производи.

ЕФИКАСНА ЛОГИСТИКА

Нашата долгорочна соработка со водечките светски логистички и експрес компании, може да обезбеди дека стоките се испорачуваат во најкус рок.

ПРИЈАТЕЛНА ПОДДРШКА

Ние можеме да обезбедиме брза, доверлива и рентабилна услуга и технолошка поддршка, со цел да ги задоволиме потребите на нашите корисници на услуги.

ВАЖНА ТРАНСАКЦИЈА

WPYOU е професионален тим за прилагодување на WordPress веб-сајтот, имаме многу искуство во деловната веб-страница.

ВАЖНА ТРАНСАКЦИЈА

WPYOU е професионален тим за прилагодување на WordPress веб-сајтот, имаме многу искуство во деловната веб-страница.

ВАЖНА ТРАНСАКЦИЈА

WPYOU е професионален тим за прилагодување на WordPress веб-сајтот, имаме многу искуство во деловната веб-страница.

ПРОЦЕС НА ПРОИЗВОДОТ

Нашата производна линија вклучува асортиман на издржливи производи. Можно е да се применат неколку уникатни процедури за чистење кои ќе работат најдобро за вашата ограда.

Вести

Најчесто поставувани прашања

Пребарување

Skype

WhatsApp

WangWang

QQ
Email мене

Пошта за нас