Webcome на Жеџијанг Jovyea Пластични Саладин.

+-86 18257261120 sales@bestpvcfence.com

бели 4 железнички винил коњ мечување / тоа е разумна цена.

Име на производ:Фабрика за снабдување Атрактивна цена ПВЦ материјали Користат приватност Ограда
Боја:Бела / Тан / бадем / сива
големина: Прилагодете ја големината е достапна
Тема:Сосед-пријателски дизајн популарен за споделени линии / одбор-на-табла стил обезбедува естетски жалба / Заштита на приватноста и безбедноста
Сертификатот: УВ и UL94 сертификат
ПРАШАЈ ПОТПИРАЈ

Можете да направите пребарување за овој производ.
Вашиот e-mail нема да биде обелоденет.

  • ДЕТАЛИ НА ПРОИЗВОДОТ

  • Опис на производот

  • Цртеж со стандардна големина

  • Цртеж

Нашата ПВЦ ограда 3-rail е релативно прифатлива во споредба со идентичната ограда за квалитет.
Значи, на вредноста, не треба да се грижите во врска со тоа е ужасно високи цени.
ние ќе ви обезбедиме задоволителна вредност.

Опис

Овој вид ПВЦ коњска ограда е цврст и стилски. Стандардната ширина е 2.44 m (8 стапало), висината на квалитет е 1.372m (4.5 стапало) повисока од дното. Можеме да го одбереме капакот од Британија како своја капа.

Предности

JOVYEA оградата користи супериорни издржливи одделенија и висока содржина на TiO2 (титаниум диоксид) и ултравиолетови инхибитори кои не го клокотат, што го штити винил (ПВЦ) од штетните ефекти на УВ зраците на Сонцето.

Во идентично време, нашите трошоци се достапни во споредба со моменталната ограда за квалитет. И, ако има поврзани проблеми со квалитетот, ќе имаме долго одржување.

Производот Покаже

Како да инсталирам?

https://www.youtube.com/watch?v=pdCGvBE-11k

Зошто вбризгуваме цемент во колоната?

Бидејќи тоа може да ја зголеми стабилноста на оградата.

Опис на производот

Опис на производот

Профили компоненти

Ограда за објект (JFC2)Должина (mm /) Количина за 1 сетЗабелешка
Пост (127 * 127mm)21341
Железнички (38.1 * 139.7mm) 23873 засекување
Надворешен рамно капаче/1

Цртеж со стандардна големина

Цртеж со стандардна големина

Должина на J01: 2134 x 1pcs

Должина на J11: 2388 x 3pcs

Цртеж

Должина на J01: 2134 x 1pcs

Должина на J11: 2388 x 3pcs

Пребарување

Skype

WhatsApp

WangWang

QQ
Email мене

Пошта за нас