Webcome на Жеџијанг Jovyea Пластични Саладин.

+-86 18257261120 sales@bestpvcfence.com

винил коњ мечување / 2 железнички ранчо ограда

Име на производ:Најнови Дизајн Супериорен квалитет Евтин Коњ Ограда панели
Боја:Бела / Тан / бадем / сива
Тема:Сосед-пријателски дизајн популарен за споделени линии / одбор-на-табла стил обезбедува естетски жалба / Заштита на приватноста и безбедноста
Погодно место:Коњ бањи, патот, земјоделско земјиште
големина:Прилагодете ја големината е достапна
Сертификатот: УВ и UL94 сертификат
ПРАШАЈ ПОТПИРАЈ

Можете да направите пребарување за овој производ.
Вашиот e-mail нема да биде обелоденет.

  • ДЕТАЛИ НА ПРОИЗВОДОТ

  • Опис на производот

  • Цртеж со стандардна големина

  • Цртеж

За големите животни, која коњска ограда треба да имаме тенденција да избереме?
2 железнички ПВЦ ограда? 3 железнички ограда? Или четири железнички ограда?
Најдобар избор е две мечување.
Бидејќи секој јаз меѓу пресеците на 2 и затоа растојанието од вкрстувањето од дното се паметни за гигантските животни.

Опис

Ова е две железнички коњски огради. Стандардната шина е 139.7 * 38.1mm, стандардната широчина е 2.44mm, стандардната висина е 0.914mm на врвот на дното. ние имаме тенденција понекогаш да се одлучат за внатрешниот крпа капа поради капа.

Предности

Ако одлучите за нашите две железнички ПВЦ коњска ограда, нема да се грижите во врска со вашите животни да избегаат и да се најде повредено. Бидејќи нашата ограда може да ги спречи вашите животни да избегаат од фармата и да бидат безбедни.

Производот Покаже

Како да инсталирам?

https://www.youtube.com/watch?v=_ZIq4r1T5_0

Зошто вбризгуваме цемент во колоната?

Бидејќи тоа може да ја зголеми стабилноста на оградата.

Опис на производот

Опис на производот

Профили компоненти

Ограда за објект (JFC1)Должина (mm /) Количина за 1 сетЗабелешка
Пост (127 * 127mm)15241
Железнички (38.1 * 139.7mm) 23882 засекување
Надворешен рамно капаче/1

Цртеж со стандардна големина

Цртеж со стандардна големина

Должина на J01: 1524 x 1pcs

Должина на J11: 2388 x 2pcs

Цртеж

Должина на J01: 1524 x 1pcs

Должина на J11: 2388 x 2pcs

Пребарување

Skype

WhatsApp

WangWang

QQ
Email мене

Пошта за нас