Webcome на Жеџијанг Jovyea Пластични Саладин.

+-86 18257261120 sales@bestpvcfence.com

Ограда додатоци

Ние нудиме голема форма на винилна ограда додатоци кои го прават тоа едноставно да го прилагодите планирањето на вашиот нов надворешен лакт соба за да одговараат на вашата посебна мода и стил. Дополнително на капачињата, пост здолништата и пост-монтираните ќе мора да се карактеризираат едвај на мода со новата ограда или оградата, може дополнително да сфатите ширење на алатки кои изградат инсталација и одржување, како лепило од винилна ограда, носачи, реверзибилни батерии за ѕвездести капи и Fast2K, повисоките и дополнителните погодни различни за бетон.

Дополнителизација на вашата нова или постојна ограда со квалитетни градежни материјали за огради. има повеќе на ограда од хоризонталните шини и колци! Опрема за оградата, исто така, нема да ја прилагоди вашата ограда за да има поголема приватност, да го олесни блок ветрот и сонцето и да ги отсечат плочите и столбовите од оган до дното.

Додатоци за градинарски огради

Имаме во длабочина се разликуваат од оградата во градините во стандардни дизајни, заедно со древни преклопни плочи за огради и мешање на спасување. Конструирај сигурен периметар со оградата и оградата, гради ја вашата градина многу лични со решетки и скрининг или произведувате убави нови влезови за вашата предна или задна градина.

Без разлика дали сте или не сте заменет едноставно еден скршен панел или некогаш неодамнешен изглед, имаме сè што сакате од инспирација, олеснување и препораки и квалитетен производ понуден за испорака дома. Нашиот он-лајн шопинг и начинот на упатства можат да го олеснат вашиот избор и да изгледаат правилно мечување за вашата градина.

Додатоци за огради и фитинзи

Нашиот голем избор на додатоци за винилна ограда што може да ја задржи винилната ограда или оградата да се обиде најдобро. ние имаме тенденција да се предводник во винил мечување материјали, бидејќи на посветеност на обезбедување на вистински вид на производ на нашите клиенти. Од оградата за приватност и коњската ограда за да ја зачувате оградата, оградата, оградата и многу - сосема различни дизајни, големини и бои - ние имаме тенденција да имаме една работа за секого.

Не само што можеме да обезбедиме огранок и оградата што води во индустријата, но сепак имаме тенденција да обезбедиме неверојатно избор на акценти и додатоци кои ќе ви понудат на вашиот излез за да го поставите елегантен изглед што постојано сте посакувале.

Додатоци за винилна ограда

Имаме сите основни винил ограда додатоци кои може да ја задржи вашата винил ограда сакаат најдоброто. без разлика дали се обидувате да најдете алатки за да им помогнете да се изгради инсталацијата полесно или сакате да се карактеризираат со завршувањето на допири на вашата нова ограда, ние сме компоненти за винил мечување за вас.

Што да очекувате од додатоци за пикет?

Овој вид ограда сега е широко користен. Тоа го замени оригиналниот ѕид од тули и неколку дебели заштитна мрежа, да ја направи вашата животна средина концизна, жива, чиста и свежа. Неговата широка примена произлегува од извршувањето на луѓето врз животната средина, публицитетот на личната чистота и обожавањето на егзотични чувства. Стражарната ограда на страната е сакана и употребена од луѓе поради неговата прекрасна структура и различни стилови.

Компонентите на заштитниот профил од заштитен слој вклучуваат: ограда направена од топло поцинкована плоча, ограда за поврзување на зраците - агол на железна и столбна поддршка - i-челик. Поврзете ја целата галантерија со додатоци против кражба, ефикасноста на кражба е посилна!

Додатоци за пикет-ограда - што е тоа?

Picket Fence може да биде древна форма на ограда која се создава од палестински палки зависници на железнички пруги со празнини оставени помеѓу палците. модерен стил е стандард за неколку години и обично се гледа како опфаќа предни градини. Оградата на пикет е тоа што одличната можност за заштита или обележување на границите, а сепак дозволува лесна тежина да се подложи.

Оградата може да се меша во повеќето својства и градини, па затоа може да биде убава можност да се користи еднаш заштитни градинарски опции како езерца или базени, додека не се попречувани погледи или се премногу обесхрабрувачки.


Оградата на пикет е достапна во древен тип, секаде каде што сите делови се продаваат поединечно (пали, шини и натписи) и направени на веб-страницата вообичаено се нарекуваат колекции за оградата за оградата. спротивниот вид е спасување панели за оградување, ова може да биде еднаш панел е купена како соработник во медицински сестри точка потоа се става во дупчиња мислења.


Достапна е панел шолја во облик на сандаче за оградата и заеднички порти во модната ограда.


Jovyea е професионален кинески производител (фабрика / веледрогерија / добавувачи), кој се занимава со дизајн, развој и производство на профили за огради додатоци. Нашиот индустриски синџир е комплетен, добар квалитет, добра цена. Сите наши производи се усогласени со строгите меѓународни стандарди за квалитет, нашите производи биле мнозинство на купувачи едногласно признати.

Пребарување

Skype

WhatsApp

WangWang

QQ
Email мене

Пошта за нас