Webcome на Жеџијанг Jovyea Пластични Саладин.

+-86 18257261120 sales@bestpvcfence.com

4 железнички ПВЦ коњ мечување / Ова е ограда која не е лесно пожолтена

Име на производ:Фабрика за снабдување Атрактивна цена ПВЦ материјали Користат приватност Ограда
Боја:Бела / Тан / бадем / сива
големина: Прилагодете ја големината е достапна
Тема:Сосед-пријателски дизајн популарен за споделени линии / одбор-на-табла стил обезбедува естетски жалба / Заштита на приватноста и безбедноста
Сертификатот: УВ и UL94 сертификат
ПРАШАЈ ПОТПИРАЈ

Можете да направите пребарување за овој производ.
Вашиот e-mail нема да биде обелоденет.

  • ДЕТАЛИ НА ПРОИЗВОДОТ

  • Опис на производот

  • Цртеж со стандардна големина

  • Цртеж

Спецификации Винил четири шини:
разумна цена, со висок квалитет
не е лесно да се биде жолто
100% девица винил во текот
1.371mH * 2.438mW
достапни во бело и тен

Опис

Стандардната шина на четирите оградата е 139.7 * 38.1mm, стандардната димензија е 2.438mm, стандардната висина е 1.371mm повисока од дното. И винил мечување е исклучително цврст, грубиот ќе биде жолт.

Предности

JOVYEA оградата користи супериорен издржлив одделение и висока содржина на TiO2 (титаниум диоксид) и ултравиолетови инхибитори кои не го клокотат, што го штити винил (ПВЦ) од штетните ефекти на ултравиолетовите зраци на Сонцето. имаме ултравиолетови сертификати. Додека вашата ограда е непрекинато чиста, со периодично миење од градинарска куќа, ќе биде грубо да се покаже жолто.

Производот Покаже

Како да инсталирам?

https://www.youtube.com/watch?v=RYVZ41I17XA

Зошто вбризгуваме цемент во колоната?

Бидејќи тоа може да ја зголеми стабилноста на оградата.

Опис на производот

Опис на производот

Профили компоненти

Ограда за објект (JFC3)Должина (mm /) Количина за 1 сетЗабелешка
Пост (127 * 127mm)21331
Железнички (38.1 * 139.7mm) 23874 засекување
Надворешен рамно капаче/1

Цртеж со стандардна големина

Цртеж со стандардна големина

Должина на J01: 2133 x 1pcs

Должина на J11: 2387 x 4pcs

Цртеж

Должина на J01: 2133 x 1pcs

Должина на J11: 2387 x 4pcs

Пребарување

Skype

WhatsApp

WangWang

QQ
Email мене

Пошта за нас