Webcome на Жеџијанг Jovyea Пластични Саладин.

+-86 18257261120 sales@bestpvcfence.com

ОСТАВИ ПОРАКА

Контакт детали

Име на компанијата: Жеџијанг Jovyea пластика Профил Саладин

Телефон: + 86-18257261120, + 86-13587232727

Факс: + 86 05722269152-

Е-пошта: sales@bestpvcfence.com

Адреса: NO.163-1 Хуан Ченг Ист патот, Шуанглински град, Нан XUN област, Хучхоу Сити, Жеџијанг провинција, Кина.

Поштенски: 313009

ЛОКАЦИЈА НА МАПА НА КОМПАНИЈАТА

Пребарување

Skype

WhatsApp

WangWang

QQ
Email мене

Пошта за нас