Webtën në Zhejiang Jovyea Plastic Co.Ltd.

+ 86 18257261120- sales@bestpvcfence.com

Produkte

Rreth nesh

Rreth nesh

Mirë se vini në Zhejiang Jovyea plastike Co.Ltd, këtu ju mund të blini lloje të gardh PVC, stolisje PVC, veshja PVC etj, ne do t'ju ofrojë shërbimin më të mirë. Nëse jeni një kontraktues, një operator projekti, një kompani e pasurive të paluajtshme ose një blerës personal, mund t'ju duhet të keni një program gjithëpërfshirës të operimit të projektit për të kënaqur kërkesat tuaja të tjera gjatë blerjes së produktit tonë. Ju vetëm duhet të shkruani email për të sales@bestpvcfence.com ose na telefononi direkt tek 05722269152 për t'u konsultuar. Shitjet profesionale dhe punëtorët teknik do të japin sugjerimet më të mira bazuar në projektet tuaja.

Jovyea është një prodhues profesional që ka të bëjë me projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e profileve të gardhit PVC. Të gjitha prodhimet tona janë në përputhje me standardet e rrepta ndërkombëtare të cilësisë dhe vlerësohen shumë në klientët tanë. Ne kemi UL94, raporti UV provë për referencë. Duke mbuluar një sipërfaqe prej 43000 metra katrorë, ne kemi mbi punonjësit e 400 dhe aftësia vjetore e prodhimit është 30,000 ton. Kompania ka pajisur me një set të plotë të markës gjermane KraussMaffei dhe makina të avancuara ekskluzive për prodhimin e profileve të PVC. Pajisjet tona të pajisura mirë dhe kontrolli i shkëlqyer i cilësisë në të gjitha fazat e prodhimit na mundëson që të garantojmë kënaqësinë e klientit. Në bazë të zhvillimit të teknologjisë, kompania ka marrë pjesë në seniormanagement, marketing dhe aftësitë e prodhimit. Tregu ynë kryesisht është Amerika, Kanada, Evropë, Australi, Zelanda e Re etc.We kanë për qëllim të bëjë gardh më të mirë të cilësisë PVC në këtë fushëWe janë duke kërkuar para për të të jetë partneri juaj i besuar të biznesit në të ardhmen e afërt.Ne sinqerisht ju mirëpresim për të vizituar kompania jonë ose na kontaktoni për bashkëpunim! Lexo më shumë

Avantazhin tonë

BIZNESI GLOBAL

Ne ofrojmë klientëve tanë nga e gjithë bota për të mbajtur një shërbim shumë të mirë të komunikimit dhe mbështetjes së produktit.

Logjistika efektive

Bashkëpunimi ynë afatgjatë me logjistikën kryesore dhe kompanitë e shprehura në botë, mund të sigurojë që mallrat të dorëzohen në kohën më të shkurtër.

MBËSHTETJE FRIENDLY

Ne mund të sigurojmë një mbështetje të shpejtë, të përgjegjshme dhe me kosto efektive për shërbimin dhe teknologjinë, në mënyrë që të plotësojmë nevojat e përdoruesve të shërbimit tonë.

TRANSAKSION I SIGURT

WPYOU është ekipi profesional për të rregulloje faqen e WordPress, ne kemi shumë eksperiencë në faqen e internetit të biznesit.

TRANSAKSION I SIGURT

WPYOU është ekipi profesional për të rregulloje faqen e WordPress, ne kemi shumë eksperiencë në faqen e internetit të biznesit.

TRANSAKSION I SIGURT

WPYOU është ekipi profesional për të rregulloje faqen e WordPress, ne kemi shumë eksperiencë në faqen e internetit të biznesit.

PROCESI I PRODUKTEVE

Shkarko ynë produktit përfshin një shumëllojshmëri të produkteve të qëndrueshme. Është e mundur që të përdoren mjaft procedura unike të pastrimit për të punuar, gjë që funksionon më mirë për gardhin tuaj.

Lajme

FAQs

hetim

Skype

WhatsApp

Wangwang

QQ
email mua

Mail tek ne